BİZİ ARAYIN +90(232) 435 3565
ÜCRETSİZ TESLİMAT Tüm İzmir İçinde
ÖDEME YÖNTEMLERİ Kredi Kartı, Banka Havalesi

Ürün çeşitlerimiz

Dondurulmuş Patates

<span class="light">Dondurulmuş</span> Patates

Dondurulmuş patatesler ev dışı tüketim sektöründe yer alan merkezlerin olmazsa olmazları arasında gelmektedir.Kahvaltı sunumlarından hamburger menülere, kebap çeşitlerinden sandviçlere kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. Özel olarak kızartmaya uygun çeşitlerdeki patateslerin anlaşmalı tarım ile yetiştirilmesi ile başlayan üretim süreci; hasat zamanı toplanan patateslerin kalite standartları çerçevesinde kesilip sınıflandırılması ve ön kızartma yapılıp dondurularak sağlıklı koşullarda ambalajlanması ile özetlenebilir.

Dondurulmuş Sebze ve Meyveler

<span class="light">Dondurulmuş</span> Sebze ve Meyveler

Sebze ve meyve çeşitlerini doğal üretim sezonları dışında tüketilebilmenin en sağlıklı şekli dondurulmuş olarak alınmalarıdır. Sözleşmeli tarım yolu ile anlaşmalı tarladan başlanarak kontrolleri yapılan ürünler soğutuculu kamyonlar ile tesislere getirilerek ayıklanıp yıkama işlemlerinden hemen sonra -40 bantlarda dondurulur. Bu şekilde işlenen ürün hiçbir koruyucu maddeye ihtiyaç duymaksızın muhafaza edilebilecek hal manav yada pazar tezgahlarında beklemeden dondurulduğundan besin değerini kaybetmeyecektir.

Meyve Suları

<span class="light">Meyve</span> Suları

Meyvelerin üretim ve hasat zamanları birbirinden fаrklıdır ve bu sebeple, her mevsіm bütün meyveler hazırda bulunmaz. Gerek lezzet açısından gerekse içerdiği vitamin, mineral gibi yararlı maddelerin oluşması açısından mеyvеlеrin, doğal mеvsimindе olgunlaşması çok önеmlidir. Olgunlaşmasını tamamlamış meyveler sıkılаrаk elde edilen ’meyve suyu'; meyve şekeri, vіtamіn, aroma ve çeşitli mіnerallerden oluşan ’meyve özü’ ve sudan oluşmaktadır.

Geleneksel Ürünler

<span class="light">Geleneksel</span> Ürünler

Türk mutfağındaki çeşit zenginliği birçok etkene bağlıdır. Kısa bir ifadeyle orta Asya ve Anadolu topraklarının sunduğu ürünlerdeki çeşitlilik, uzun bir tarihsel süreç boyunca birbirinden farklı birçok kültürle yaşanan etkileşim, Selçuklu ve Osmanlı gibi İmparatorlukların saraylarında gelişen yeni tatlar, mutfak kültürümüzün yeni yapısını kazanmasında rol oynamıştır. Helva, tahin, pekmez gibi ürünler Türk Mutfağı'nın geleneksel lezzetlerinin başında gelen ürünlerdir.

Hindi Ürünleri

<span class="light">Hindi</span> Ürünleri

Tüketilen etler arasında yağı en düşük olanlardan biri hindi etidir. 100 gram ızgara hindi göğüs eti, sadece 155 kalori ve 1,7 gram yağ içerir. Yani normal bir hindi yemeğinde bulunan yağ, kırmızı etteki yağın ancak yarısı kadardır. Hindi proteinden açısından son derece zengindir. Bütün temel aminoasitleri içerdiğinden vücut gereksinimlerini en iyi biçimde sağlar.

Deniz Ürünleri

<span class="light">Deniz</span> Ürünleri

Deniz ürünleri kategorisinde dondurulmuş olarak tedarik ettiğimiz balık çeşitleri ile kalamar, ahtapot ve karides gibi diğer bilinen çeşitleri bulabilirsiniz. Besin değeri yüksek ve menünüzü zenginleştirecek çeşitlilikteki ürünlerimiz ile ilgili bilgi alınız.

Süt Ürünleri

<span class="light">Süt</span> Ürünleri

Süt ve süt ürünlerine özellikle kalsiyum ve fosfor başta olmak üzere bazı önemli mineraller, protein ve riboflavin gibi bazı B grubu vitaminlerin kaynağı olarak bakıldığında halk sağlığı açısından önemli bir besin grubu olduğu belirgindir. Süt ürünleri, tereyağ, peynir, süt, krema, kefir gibi ürünleri kapsayan geniş bir yelpazeye sahiptir.

Piliç Ürünleri

<span class="light">Piliç</span> Ürünleri

Sağlıklı ve ekonomik bir ürün olması sebebi ile mutfaklarımızda sıkça kullandığımız piliç eti hassas bir ürün olması sebebi ile güvenilir kaynaklardan sağlanmalıdır. Firmamız Abalıoğlu firmasının Lezita markalı ürünlerinin bayiliğini yapmakta ve bu markanın işlenmiş piliç ürünleri ile piliç şarküteri grubunun satışını yapmaktadır.

Konserve Turşu ve Hazır Gıdalar

<span class="light">Konserve</span> Turşu ve Hazır Gıdalar

Arkaik kültürde ilk kez topraktan yapılma büyük boy küpler içerisinde kurulumu yapılmıştır. Ticari ürün olarak kullanılmaya başlandığı antik çağlarda ahşaptan yapılan kaplarla taşındığı ve saklandığı da görülmekle birlikte ahşap ve asidin reaksiyonları nedeniyle kalıcı olarak hep toprak kaplar tercih edilmiştir. Günümüzde bu tür toprak kapların yerini plastik, cam kavanoz, paslanmaz teneke kaplar almıştır. Türklerde önemli bir yeri vardır ve ilk olarak Türkler tarafından üretilmiştir.

Soslar

Soslar

Soslar ülkemiz yemek kültüründe günümüze kadar kısıtlı çeşitlerle gelmiş ancak son yıllarda dünya mutfağı ile etkileşim sonrası hızla çeşitlenen ve kitlelerce sevilen bir ürün grubudur.Birçok baharat ve sebzenin özel bir lezzet oluşturmak üzere bir araya getirilmesi ile hazırlanan sos çeşitleri makarnamıza , et, balık, tavuk yemeklerimize, kızarmış patatese; kısacası her türlü yemeğe damak tadımıza uygun farklılıklar katmaktalar. Sos grubunun iddialı üreticisi ASSAN firmasının Kingtom ve Colorado markaları ile kaliteli ve geniş ürün grubumuzu tüketicimiz ile buluşturmak tayız.

Yağ Çeşitleri

<span class="light">Yağ</span> Çeşitleri

Sıvı yağlar kızartmalarda kullanıldığı gibi salatalarda doğrudan da kullandığımız mutfağın en önemli hammaddelerindendir. Bu gruptan ayçiçekyağı; sızma ve riviera olmak üzere zeytinyağı ile kızartmada kullanılmak üzere özel olarak üretilmiş kızartmalık yağları firmamızdan temin edebilirsiniz. Ev dışı tüketim pazarında faaliyet gösterdiğimiz için bu ürünlerde 5 ve 18 litrelik ambalajlı ürünler ile hizmet vermekteyiz.

Kırmızı Et

<span class="light">Kırmızı</span> Et

Kırmızı Et Türk mutfağının en önde gelen ögesidir. Dafne Et ve Et Ürün A.Ş. olarak 2006 yılından bu güne başta Döner olmak üzere et ürünleri imalatı yapmaktayız. Hijyen ve ürün standartlarının sağlandığı tesisimizde ürettiğimiz aslına uygun geleneksel lezzetindeki ürünleri müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.Bunun yanı sıra bayisi olduğumuz ve Türkiye nin en modern tesisi olan Torku ürünlerini de firmamızdan temin edebilirsiniz.

Kahvaltılık Ürünler

<span class="light">Kahvaltılık</span> Ürünler

Öğünler içinde ‘en önemli’ olarak nitelendirilen sabah kahvaltısında yenilen besinlerin miktar ve içeriği günün verimli geçmesini sağlar. Akşam yemeği ile sabah kahvaltısı arasında geçen uzun sürede vücut besinlerin tümünü kullanır ve kahvaltı yapılmaması halinde beynin kullanımı için yeterli enerji oluşmaz. Günlük yaşantı içerisinde bu derece önemli yer tutan kahvaltı öğünü için kullanılacak ürünler de maksimum kalitede seçilmedir.

Unlu Mamuller

<span class="light">Unlu</span> Mamuller

Unlu mamuller, işçiliği yüksek ve standart ürün elde etmenin güç olduğu aynı zamanda da çok tüketilen ürünlerdir Bu ihtiyaçtan yola çıkarak Dondurulmuş olarak; konusunda uzmanlaşmış üreticilerimizden alınan Milföy hamuru; Hazır pizza ve börek çeşitleri standart gramaj ve koli içi adetleri ile siz müşterilerimizin hesaplama yapmalarını kolaylaştıracak şekilde sunulmaktadır.

Baharat Çeşitleri

<span class="light">Baharat</span> Çeşitleri

Baharatlar yemeklere ait olduğu yemek kültürüne has birer kimlik verir; temelde ayni malzemelerden yapılan bir yemek yöreye özel bir baharatla yöresel bir karakter alır. Genç yaşta öğrenilen bu tatlar ileri yaşlarda aranır olur. Müzik, dans, giyim, lehçe ve nezaket kurallarında olduğu gibi aşçıların belli bir tadı tutturabilme yarışında ölçüşmelerine vesile olur, benzer kültürlerden kişilerin sofra başı birlikteliğini pekiştirir, ayrı kültürlerden insanların birbirlerini oldukları gibi, damak tadı seçimleriyle birlikte kabul etmelerinin simgesi olur.